مشخصات، قیمت و خرید ترازو شیشه ای طرح دار

مشخصات، قیمت و خرید ترازوی دیجیتالی وزن کشی دلمونتی مدل DL1760 ⚡️ناومال

ترازو شیشه ای طرح دار در واقع هرچه میزان دقت ترازو کمتر باشد آن ترازو وزن شما را با دقت بالاتری نشان می دهد به عنوان مثال ترازوی با دقت 50 گرم نسبت به تراوزی با دقت 100 گرم و یا بالاتر وزن شما را دقیق تر نشان می دهد ترازو شیشه ای طرح دار . ضخامت صفحه شیشه ای این ترازو در حدود 6 میلی متر بوده و مقاومت  ترازو شیشه ای طرح دار  بسیار بالایی در برابر شکستن دارد و وزن زیادی را تحمل می کند. ترازو شیشه ای SH-224 همیلتون با سطحی شیشه ای با ضخامت 8 میلی متر مقاومت خود راتا وزن 180 کیلو گرم نشان ترازو شیشه ای طرح دار داده است . ترازو شیشه ای SH-224 همیلتون به ترازو شیشه ای طرح دار شما کمک می کند که هر هفته در منزل بدون لباس ( وزن واقعی باید بدون لباس و در اولین ساعات روز قبل از صبحانه انجام گیرد ) خود را وزن بگیرید .

 

ترازو شیشه ای طرح دار

در این صورت می توانید اطلاعات ذخیره شده ترازو شیشه ای طرح دار در ترازو را به تلفن همراه خود منتقل کنید. این ترازو دارای یک صفحهء شیشه ای بسیار مقاوم بوده و می تواند هم به عنوان ترازوی آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد  ترازو شیشه ای طرح دار  و هم وزن افراد را نشان دهد ، با این که ظاهری بسیار فانتزی و ظریفی دارد ترازو شیشه ای طرح دار اما حتما برایتان جالب است که بدانید این ترازو قدرت وزن کشی از 100 گرم تا 150 کیلوگرم را دارد. تنظیمات جانبی این مدل از ترازو هم نسبت به سایر ترازوها بالاتر است و میتوانند میزان آب ترازو شیشه ای طرح دار و چربی بدنتان را محاسبه کنند ترازو شیشه ای طرح دار . چرا که دقیق ترین وزن زمانی نمایش داده ی شود که فرد سر خود را به طور مستقیم و هم راستای بدن خود نگه دارد.

معمولا بدنه  ترازو شیشه ای طرح دار جنس ترازو اشپزخانه از جنس پلاستیک با صفحه شیشه است با توجه به ظرافتی که این نوع ا ز ترازو در خود دارد به ان ترازو گرمی نیز گفته میشود . این ترازو دارای فناوری روشن شدن لرزشی ترازو شیشه ای طرح دار است همچنین دارای سیستم خاموشی خودکار است که جهت صرفه جویی در مصرف انرژی ترازو شیشه ای طرح دار پس از استفاده، ترازو را خاموش می کند. این مدل حدود دو و نیم کیلوگرم وزن دارد و از جمله از قابلیت های آن  ترازو شیشه ای طرح دار می توان به تحیلیل وزن ، اندازه گیری میزان آب ،حجم ماهیچه ها ،جرم استخوان ،میزان انرژی مصرفی ،سیستم خاموشی خودکار و …

 

ترازو شیشه ای طرح دار  از جمله مزیت های ترازو وزن کشی کمری نسبت  ترازو شیشه ای طرح دار به دیگر ترازو ها می توان به شیشه سکوریت 8 میلی متری آن ، نشانگر دقیق دمای محیط ، سیستم  ترازو شیشه ای طرح دار روشن شدن سریع ، نمایش میزان باطری دستگاه و … همچنین ترازوي ديجيتالي personal scale توسط یک باطری CR2032 تغذیه می شود. لوازم خانگی همیلتون در ایران با ضمانتنامه ی معتبر می باشد. ترازو شیشه ای SH-224 همیلتون یکی از محبوبترین ترازوهای همیلتو ن ترازو شیشه ای طرح دار  می باشد که با طرح خیلی زیبا روی سطح وزنه به شما روحیه ای لطیف تر می دهد و با رنگ بندی گلهای بنفش تمرکز شما را در کاهش و یا افزایش وزن بالا می برد .

 

مطلب پیشنهادی

خرید مبل چستر مدولار

استراتوم يک خرید مبل چستر مدولار هست که از دو لايه تشکيل شده است لايه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.