عکس زیر از وبلاگ Wordstream است (16)

عکس زیر از وبلاگ Wordstream است
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

سئوی تکنیکال بخشی از آن چیزی است که با عنوان سئوی داخلی میشناسیم و بر عناصر داخلی وبسایت شما تمرکز میکند. نرخ کلیک صفحات شما در نتایج گوگل چیست؟ بسیاری از افرادی که تجربه کافی در زمینه طراحی سایت ندارند، در زمان راه اندازی سایت با وردپرس، اجازه ایندکس را به گوگل نمی دهند. بهترین راه برای این کار استفاده از لینکهای داخلی است. طراحی قدرتمند، برای کاربران این امکان را فراهم میکند که به راحتی به امکانات سایت دسترسی پیدا کنند. گفتیم که سئو تکنیکال به عملیاتهایی مانند خزیدن رباتها و ایندکس شدن کمک میکند. کدهای HTML به شما کمک میکنند صفحات را برای رباتها خوانا کنید. برخی موارد هستند اگر شما وب سایت مورد نظر را بدون توجه به آنها خطا یابی کنید با خطایی مواجه نمی شوید اما عدم درج آن موارد بسیار می تواند بهینه سازی سایت تاثیر گذار باشد عمده این موارد در کد نویسی و بخش های دیگر از سورس سایت اعمال میگردد. بهینه سازی متن و خودداری از درج بلاکهای متنی طولانی و اطمینان از اینکه فونت سایت روی موبایل خوانایی داشته باشد. اما نباید صرفا برای خوشآمد موتورهای جستجو به فکر بهینه کردن جنبه تکنیکال سایت خودتان باشید. HTML به شما کمک میکند با استفاده از کدهایی که برای رباتها خواناست، به آنها بفهمانید که در هر بخش از صفحه چه چیزی وجود دارد.

به زبان ساده، اگر وب سایت دیگری به شما لینک دهد، این لینک، یک لینک خارجی به سایت شما در نظر گرفته میشود. نویگیشن برد کرامپ به کاربرانی که به صفحهای مراجعه کرده اند، کمک میکند تا به سرعت متوجه شوند که در کجای وبسایت قرار دارند، راحت تر و سریعتر به صفحات دیگر مراجعه کنند و از طرفی یک لینک سازی ساختار یافته با معماری سایت را پیاده سازی میکند. البته اگر به انتقال هدف و مفهوم صفحه کمک میکند میتوانید از این پیشنهاد چشمپوشی کنید. به عبارتی url شما حداقلترین عبارتی باشد که در وصف آن صفحه از وبسایت خود میتوانید دهید. فایل robots.txt ابزار قدرتمندی است که به شما کمک میکند به رباتها جهت دهید. بهعلاوه، جاوااسکریپت به شما کمک میکند تا مشکلات سایت را پیدا کرده و آنها را حل کنید یا حتی جلوی وقوع آنها را بگیرید. در این کتاب توضیح میدهد سیلیکون ولی چگونه افراد تازه کاری که میخواهند استارتآپ بزنند را گمراه میکند. پس ابتدا ساختار url وبسایت خود را منطبق بر نقشه کلمات کلیدی و ساختاری که برای وبسایت خود طرح ریزی کردهاید تنظیم کنید و سپس از کلمه کلیدی برای نوشتن url خود استفاده کنید.

بنابراین برای جلوگیری از این مشکل باید به قسمت ” تنظیمات ” پیشخوان وردپرس بروید و سپس در قسمت ” تنظیمات خواندن ” تیک گزینه ” از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند ” را غیر فعال کند. یکی دیگر از بخشهای سئو تکنیکال استفاده از دادههای ساختاری است. شاید برایتان جالب دیگر از اشتباهات رایج در تگ کنونیکال دچار اشتباه نشوید. راههای دیگری که برای مدیریت خزندگانِ موتورهای جستجو دارید، شامل فایل robots.txt و تگ متا رباتز میشود. علاوه بر دو تگ عنوان یا و یا بدنه که مشخص میکنند بخش قابل نمایش و غیرقابل نمایش صفحه کجاست، مجموعهای از تگها هستند که به خزندگان و الگوریتمهای گوگل نشان میدهند در بخش قابل نمایش صفحه چه میگذرد. بهعلاوه، حجم کلی صفحه و تعداد درخواستهای رد و بدل شده تا زمان بارگذاری صفحه را هم متوجه میشوید. لینک سازی را در طول مدت زمان انجام دهید و در ابتدا تعداد زیادی بک لینک دریافت نمایید. پس آنچه که کاملا مشخص است یک محتوای خوب و مفید حتی با داشتن تنها یک لینک به کلمه کلیدی می تواند اثر گذر باشد. البته میشه خدمات سئو رو در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و …  Data w as created with GSA  Conte​nt  G​en er at​or  DE MO.

این کلمه مخفف بهینه سازی موتور جستجو است که هنر رتبه بندی بالا در موتور جستجو در بخش غیر پولی است که همچنین به عنوان لیستهای ارگانیک شناخته میشوند. بهبود سرعت وبسایت یک امر شدیدا تکنیکال و فنی است و برای کاربران با دانش فنی اندک کسب نمره بالا در ابزارهای تست سرعت، سخت و دشوار است. گوگل همواره تلاش دارد تا بهترین تجربه جستجوی ممکن را برای کاربران ایجاد کند؛ بنابراین، اولویت را به وبسایتهایی که طراحی واکنشگرا دارند و با موبایل سازگار هستند، میدهد. با وجود اینکه گوگل بطور رسمی اعلام نکرده است که Dwell Time معیاری در رتبه بندی سئو حساب میشود، اما گوگل برای تجربه کاربر ارزش ویژهای قائل است و Dwell Time معیار مهمی در تعیین آن است که کاربران در استفاده از یک صفحه چقدر رضایت دارند. سئو یک صنعت می باشد که در کنار تجربه نیاز به تخصص نیز دارد این به این معنی می باشد اگر شما می خواهید در این زمینه موفق شوید باید علاوه بر اینکه مفاهیم اولیه را یاد بگیرید باید تجربه نیز کسب نمایید . گوگل آنالیتیکس: گوگل آنالیتیکس به شما این توانایی را میدهد تا درک بهتری از مشتریان خود داشته باشید. 1. هدفمند باشد، پس از کلماتی مانند از، با و به استفاده نکنید.

مطلب پیشنهادی

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.