صفر تا صد برش لیزری آهن (3)

صفر تا صد برش لیزری آهن
برش لیزر آهن

ارزش دستگاه برش واترجت : استعلام ارزش دستگاه waterjetتعداد تماشا : 1,224 ارزش دستگاه برش واترجت : چنانچه قصد خرید کردن دستگاه WaterJet را دارید به جهت استعلام ارزش به اندازه هست با ما‌درها تماس بگیرید.

برش لیزر آهن

به برهان اعتنا بالای برش لیزری، همین رویه در ادامه برشکاریهای با نازکی بالا کاربرد مضاعف دارد. به امداد دستگاه برش لیزر آهن می توان به ایجاد قطعات با میزان مرغوب بودن و اعتنا بالا در ادامه کوتاهترین دوران ممکن و انجام پروژههای سوای به کارگیری از ابزارهای مکانیکی و ارائه سرویس ها به بهترین نحو اشاره کرد.

​This art icle has been c᠎reat᠎ed by G SA Con᠎tent G᠎en᠎erat or D emoversion!

به برهان عدم دخالت نیروی انسانی در ادامه انجام برش با همین روش، خطاهای انسانی احتمالی از همین فرآیند حذف شده و اعتنا فعالیت به مقدار متعددی ارتقاء مییابد. با همین هم اکنون وجود یک اپراتور با تجربه اتومبیل هنوز نیز نقش مهمی در ادامه میزان مرغوب بودن آخری دارااست البته شتاب برش و نیاز اندک به فعالیت دستی منجر کمتر هزینه های نیروی فعالیت در ادامه مقایسه با بقیه رویه های برش می شود.

در ادامه برگه استیل خفیف ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ، فرایند برش لیزری زیاد ظریف هست ، میزان مرغوب بودن برش زیاد لطف را به ملازم دارااست ، از عرض زیاد کمتری برخوردار هست و حوزه‌ ای از تأثیر گرما ریز دارااست و قابلیت برش انواع زیاد پیچیده و رخنه های ریز را آماده می آورد.

دستگاه لیزر گزینه به کارگیری به جهت برش مواد گوناگون و همینطور برش ضخامتهای گوناگون از مقاطع، مختلف است. همانطور که گفتیم برش لیزری فقط بر بر روی مواد خاصی از جنسهای متفاوتی نظیر فلزات و غیرفلزات انجام میشود.

همین رویه به جهت برش ورقهای با ضخامت عمده از 31 میلیمتر کاربرد ندارد. در ادامه برشکاری ورق های فلزی با دستگاه لیزر چه محدودیتهایی وجود دارد؟ برشکاری لیزر در ادامه برش ورق مهم انحصار ضخامت هم هست.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه عمومی لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

مطلب پیشنهادی

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.