سفارش بافت تابلوفرش و چاپ عکس روی فرش (2)

پیشنهاد بافت تابلوفرش و چاپ عکس بر روی فرش
تابلو فرش

به گویش بی آلایش خیس می توان گفت در ادامه همین گونة روایتی، ما‌درها دو مرحله داریم: من قصه کننده (یعنی وجود خارجی راوی که نوشته را مینویسد)، در ادامه واقع زمانی که راوی دست به قلم می موفقیت و وجود خارجی دارد، راوی قصه کننده (من- قصه کننده) است، به این معنی که کسی که دارااست می نویسد و قصه می کند.

همین بنده روزی از ایام در ادامه کافة «روزنوآر» نشسته و منتظر کسی بودم که بیاید با من بیشتر شطرنج بازی کند.

3- آنگاه اطمینان از پس ندادن رنگهای بافته شده در ادامه فرش داشته باشید و سپس از همین کمی شامپو فرش را در ادامه آب سرد حل نمایید و با یک تکه اسفنج وسیع که در ادامه همین محلول غلتانده اید، مرحله آن را به شکل یکنواخت و با شتاب بسایید. ​This was g en​erated wi th the help ᠎of GSA Con᠎tent Gen᠎erator Demov​ersion᠎.

در ادامه ماجرا «شیک پوش» راوی، ماجرا خویش را به جهت مخاطب ابلاغ می کند: «من مجبورم از روزی که متوجة پالتوی آقای نواپور شدم، مطلب را به جهت خوانندۀ گرامی که وقت شریف خویش را صرف خواندن ترهات و لاطائلات همین عبد ضعیف راقم سطور کرد، توضیح دهم.

در ادامه واقع شخصیت – راوی (من- قصه کننده) با نگاهی به عقب یا این که به گذشتة خویش آنچه را که برایش پیش آمده است، قصه می کند(عباسی،1381:61). هنگامی الگوی روایتی، نوشته نگار هست که دنیا ماجرا از شیوه پرسپکتیو روایتی شخصیت- راوی (من- قصه کننده) و نیکی شخصیت کنشگر (من- قصه شده) ادراک شود.

چون «جهان ماجرا از شیوه پرسپکتیو روایتی شخصیت – راوی (منِ قصه کننده) و نیکی شخصیت- کنشگر(منِ – قصه شده) ادراک می شود» (عباسی، 1381: 60). در ادامه همین جا راوی، با رجوع به گذشته، آنچه را برایش واقعه افتاده هست قصه می کند.

منِ قصه شده (شخصیت فرضی نویسنده هست که در ادامه مرحله دوم قرار دارد، به این معنی که من دوم او). در ادامه این حوزه ژپ لینت ولت می گوید:«در قصه اولیه فرد فی مابین راوی و شخصیت داستانی تشابهی کارکردی وجود دارد، چون در ادامه همین نوع قصه ها راوی نیز کارکرد بازنمایی و نیز کارکرد کنشی را بر عهده دارد، با همین هم اکنون رویارویی فی مابین کارکرد راوی و شخصیت ماجرا همواره پابرجاست» (عباسی و حجازی، 1390: 23). به جهت همین گونة روایتی از تیم ماجرا «چمدان» از وسیع علوی نمونه لطف یافته ایم.

به عنوان مثال زمانی که من ماجرا زندگی خویش را می نویسم، آن موقع که دست به قلم می برم و آغاز به تالیف می کنم، (من- قصه کننده) هستم چون وجود خارجی دارم و (من- قصه شده) آن من داستانی هست که بر بر روی برگه می آورم و عاقبت وی را ابلاغ می کنم.

یکی از از مواقعی که مغازه فرشخونه در ادامه اختیار مشتریان خویش قرار داده، همین هست که می توانید علاوه بر پیشنهاد تابلو فرش چهره یا هر طرح دیگر، فریم متناسب با آن را هم خریداری کنید.

همین صنعت و به سخنی، همین فناوری بیبدیل و بیرقیب، برآیند ذوق، هنر، سلیقه و ابتکار عمل هنرمندان و صنعتگرانی بوده و است که با شکیبایی، باورها و سنتها و رسوم و در ادامه یک سخن، پیام فرهنگی نسلها را در ادامه کالاهای تولیدی خویش جلوهگر میساختند.

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه خرید تابلو فرش لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

مطلب پیشنهادی

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.