سفارش آنلاین خدمات برش لیزری [ ارسال فوری ] لیزرکات

پیشنهاد آنلاین سرویس ها برش لیزری [ ارسال فوری ] – لیزرکات
برش لیزر آهن

در ادامه رویه برش لیزر هیچگونه سوختگی بر بر روی مرحله فعالیت بازدید نمی شود. برش های لیزری به برهان تمرکز بالا بر روی نقاطی از فلز منجر ذوب شدن مواد و بلند شدن گازهای خطر آفرین از آن می شود؛ براین اساس قبل از آغاز فعالیت با همین دستگاه و در ادامه زمان تعیین یک سوله به جهت بکارگیری آن می بایست به داشتن یک سیستم تهویه مطلوب فکر کنید. This con tent has ​been cre ated ᠎with GSA  Conten t Genera to᠎r DEMO.

برش لیزر آهن

امروزه با ترقی صنعت های و اتومبیل آلات صنعتی، دستگاه برش لیزر آلومینوم با اقتدار بالا جایگزین دستگاه واترجت و برش پلاسما شده است؛ در ادامه واقع ورود تکنولوژی لیزر به بخش صنعت منجر شد تا برش اکثری از فلزات از گزاره فلز آلومینیوم به آسانی، با اعتنا و نازکی بالاتری انجام شود.

هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر 22 ریال به ازای هر میلی متر است.

ارزش برش لیزری ورق گالوانیزه با گاز اکسیژن یا این که هوا 14 ریال به ازای هر میلی متر است. هزینه برش لیزری همین ورق های فلزی ، 30 ریال به ازای هر میلی متر مربع می باشد.

در ادامه همین گونه برش ، دستگاه برش لیزر فایبر، ورق آهن را تا ضخامت 10 میلی متر با میزان مرغوب بودن قابل قبول و مناسب برش می زند.

سرویس ها برش لیزری ورق گالوانیزه در ادامه تیم آهن تاپ به وسیله دستگاه لیزر فایبر انجام می شود. برش همین ورق های فلزی با دستگاه برش لیزری فایبر و به برهان آلرژی عمده صرفا با گاز نیتروژن انجام می شود.

• اجرت فعالیت برش لیزری فلزات و برش لیزری ورق های فلزی جداگانه و با توافق طرفین برش لیزر آهن مشخص می شود.

قابلیت تهیه اشعه لیزر جهت برشکاری های متعدد از امکانات لیزر برش فولاد است؛ برشکاری صفحه های فولاد با قطرهای مختلف تهیدست به کارگیری از اشعه لیزر با اقتدار های مختلف است.

ما‌درها در ادامه تیم شیت لیزر با برخورداری از با کیفیتترین و پیشرفتهترین فناوریها جهت برش لیزر ورق در ادامه صنعت های گوناگون با تابش در دست گرفتن شده و تقویت شده اشعه لیزر توانمند به برش لیزر ورقهای ضخیم با میزان مرغوب بودن و سوای انحصار هستیم.

پس به جهت سرویس ها برش لیزر استیل به جهت همین قطعه می بایست ۱۶۰۰ تومان یا این که ۱۶۰۰۰ ریال هزینه نمایید. ناشناس گفته: درود پوشه طاحی مان را در ادامه کورل فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر

معرفی 0 تا 100 فرآیند کوچینگ + تصویر کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.